skip to Main Content
Telefon: 604 434 441, 604 586 668, 59 842 84 95 - całodobowo, również w soboty, niedziele i święta

PEŁEN PROFESJONALIZM, GODNOŚĆ, SZACUNEK I KULTURA

Szanowni Państwo
serdecznie witamy na stronie internetowej Zakładu Pogrzebowego Hermes.
Nasza firma istnieje od 1992 roku.
Od początku naszej działalności oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe w Słupsku i okolicach.

Dotychczasowa działalność wykonywana była w siedzibie głównej zakładu przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w roku 2017  otworzyliśmy nasz drugi punkt. Znajduje się on przy ulicy ul. Profesora Lotha 27a zaraz obok wejścia na Stary Cmentarz od strony ulicy profesora Lotha.

Jako jedyna firma w Słupsku dysponujemy nowym, w pełni dostosowanym do standardów XXI wieku budynkiem spełniającym najwyższe światowe kryteria.
Rozszerzyliśmy tym samym znacznie naszą ofertę. Dysponujemy własną chłodnią oraz salą pożegnań, w której można zobaczyć bliskich w czasie przygotowań do pogrzebu oraz w dogodnym czasie i bez pośpiechu się z nimi pożegnać.

Staramy się aby ostatnie pożegnanie z ukochaną osobą zawsze przebiegało w sposób godny i dostosowany do oczekiwań Rodziny.
Czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie przygotować uroczystość pogrzebową tradycyjną z trumną, oraz w formie kremacji.
Jesteśmy elastyczni, zawsze opieramy się na indywidualnym dopasowaniu oferty, co pozwala nam na dostosowanie się do każdych możliwości finansowych, tak by zapewnić jak najwyższy poziom Państwa zadowolenia.

Jako zakład pogrzebowy zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby Państwa najbliżsi odeszli z należnym im szacunkiem i czcią.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, służąc kompleksową pomocą przy organizacji ceremonii pogrzebowej.

Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo odwiedzić jednego z naszych biur, prosimy o kontakt, a nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa domu lub pod wskazany adres
i na miejscu załatwi wszelkie formalności związane z pochówkiem.

Dyżur przez całą… dobę – tel.: 604 434 441, 59 842 84 95
również w soboty, niedziele i ś›wię™ta

Jadwiga Kramek
właściciel

Back To Top